امروز :
سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
بازدید امروز
55
بازدید دیروز
114
بازدید کل
413,688
برگزاری جلسه هماهنگی سومین پیش نشست همایش ملی مهارت آموزی با وزارت ورزش و جوانان
دوشنبه 11 مهر 1401
برگزاری جلسه هماهنگی سومین پیش نشست همایش ملی مهارت آموزی با وزارت ورزش و جوانان

 

روز یکشنبه مورخ 10/07/1401 جلسه ای به میزبانی وزارت ورزش و جوانان با حضور جناب آقای دکتر یامین‌پور معاون محترم جوانان آن وزارتخانه و مسئولین اجرایی و دبیرخانه دومین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه تشکیل گردید.

در این جلسه، مباحثی از جمله کلیت همایش و اهداف آن و همچنین برنامه برگزاری سه پیش نشست تخصصی پیش از همایش توسط سازمان‌های لشکری و کشوری جهت ترویج و برگزاری هر چه بهتر این همایش مطرح گردید.

در ادامه جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی برگزاری پیش‌نشست به میزبانی وزارت ورزش و جوانان با همکاری قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه پرداخته شد و مقرر گردید که در صورت مساعد بودن شرایط برای آن وزارتخانه در روز‌های ابتدایی آبان‌ماه پیش نشست تخصصی به میزبانی این وزارتخانه برگزار گردد.


دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه و جلب مشارکت همه اقشار و به‌ ویژه جامعه علمی کشور، پیرامون تحقق مأموریت اهداف قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه مبنی بر ارتقاء جذابیت و نشاط افزایی در دوران خدمت سربازی و اجرای بهینه طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی برگزاری می‌شود.