امروز :
سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
بازدید امروز
77
بازدید دیروز
114
بازدید کل
413,710
نکات ضروری جهت ارسال مقالات
دوشنبه 10 مرداد 1401
نکات ضروری جهت ارسال مقالات

پژوهشگران محترم جهت بالابردن سطح مطلوبیت کنفرانس لطفا نکات زیر رعایت گردد.

  1. در هنگام ثبت نام اطلاعات کامل فرم ثبت نام را بطور بسیار دقیق تکمیل نمائید.
    توجه: از ثبت نام مجدد جدا" بپرهیزید
  2. در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل نمونه فونت مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است. خواهشمند است مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در فایل فرمت نمونه دریافت شده از سایت کنفرانس paste نمائید(فایل نهایی که ارسال می نمائید همان فایل فرمت باشد که مقاله خود را بر روی آن قرار داده اید).
    نکته: به هیچ عنوان چکیده مقاله از فایل ارسالی اصل مقاله حذف نگردد.
  3. در صورتیکه مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشت و یا خود شما قصد ویرایش آن را داشتید خواهشمند است برای توضیحات بیشتر در این خصوص با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.
    (توجه داشته باشید در صورتی که قصد ویرایش را دارید جدا" از ثبت مقاله جدید بپرهیزید. فایل مقاله اصلاحی را جایگزین مقاله قبلی بنمائید.)
  4.  در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما صادر می گردد(نه از روی فایل مقاله) در صورت عدم ثبت، هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه و جلب مشارکت همه اقشار و به‌ ویژه جامعه علمی کشور، پیرامون تحقق مأموریت اهداف قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه مبنی بر ارتقاء جذابیت و نشاط افزایی در دوران خدمت سربازی و اجرای بهینه طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی برگزاری می‌شود.