امروز :
سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
بازدید امروز
113
بازدید دیروز
114
بازدید کل
413,746
سخنرانی سردار "محمدجواد زاده کمند" در اولین جشنواره سرباز ماهر
یکشنبه 26 تیر 1401
سخنرانی سردار "محمدجواد زاده کمند" در اولین جشنواره سرباز ماهر

سردار "محمدجواد زاده کمند"؛ فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان ستاد کل در اولین جشنواره سرباز ماهر؛ اشتغال و کارآمدی گفت: بیش از چهار سال از تشکیل قرارگاه مهارت آموزی می‌گذرد و خداوند را شاکریم که با تدوین اسناد راهبردی و هم افزایی ظرفیت‌ها در راستای تحقق یکی از تدابیر مهم رهبر انقلاب در موضوع مهارت آموزی اقدامات اساسی داشته باشیم.

وی افزود: عملاً موضوع مهارت آموزی سربازان به یک نهضت تبدیل شده است، در مدت چهار سال گذشته یک میلیون نفر از سربازان تحت پوشش مهارت‌های عمومی و تخصصی قرار گرفته اند که ۷۰۰ هزار نفر مدرک مهارت آموزی دریافت کردند.

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل  نیروهای مسلح گفت: سربازان علاوه بر نقش آفرینی در دفاع از میهن اسلامی با کسب مهارت آموزی هم خدمت موثرتری داشتند و هم برای نقش آفرینی در جامعه آماده‌تر می‌شوند.

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستادکل نیروهای مسلح بیان داشت که در آبان ماه سال جاری، "دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح" با محوریت اشتغال مؤثر، کارآمدی و سرباز ماهر برگزار خواهد شد.  


دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه و جلب مشارکت همه اقشار و به‌ ویژه جامعه علمی کشور، پیرامون تحقق مأموریت اهداف قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه مبنی بر ارتقاء جذابیت و نشاط افزایی در دوران خدمت سربازی و اجرای بهینه طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی برگزاری می‌شود.