امروز :
سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
بازدید امروز
117
بازدید دیروز
114
بازدید کل
413,750
سخن دبیر اجرائی"دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح"
شنبه 25 تیر 1401
سخن دبیر اجرائی"دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح"

زمانی که سخن از خدمت مقدس سربازی به میان می‌آید، مخاطب کلام به وسعت کل جمعیت کشور عزیزمان خواهد بود. چه جوانانی که به صورت مستقیم یک طرف این موضوع هستند چه خانواده‌ها و نزدیکانی که به نحوی دیگر با این موضوع مرتبط هستند.

افزایش بهره‌وری خدمت سربازی و بهره‌گیری از این فرصت در جهت کمک به حل مشکل اشتغال جوانان از طریق مهارت‌افزایی، همواره یکی از اهداف مطرح شده خدمت سربازی در سالیان اخیر نزد افکار عمومی کشور بوده است. با توجه به اهمیت موضوع در نظر است رویداد بزرگ ملی و علمی در کشور با عنوان دومین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در محورهای مقاله، پیشنهاد سیاستی، کلیپ، موشن‌گرافی برگزار گردد.

همایش مذکور با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه و جلب مشارکت همه اقشار و به‌ویژه جامعه علمی کشور، پیرامون تحقق مأموریت اهداف قرارگاه مبنی بر ارتقاء جذابیت و نشاط افزایی در دوران خدمت سربازی و اجرای بهینه طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی برگزاری می‌شود.

این همایش در محورهای الف. خدمت وظیفه عمومی، توانمند سازی و تعالی کارکنان وظیفه؛ ب. هدفمند سازی مهارت آموزی و ج. اشتغال مؤثر کارکنان وظیفه برنامه‌ریزی شده و امید است نتایجی که از این رویداد بزرگ علمی کشور کسب می‌شود، موجبات تعالی خدمت وظیفه عمومی، ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در بین جوانان کشور عزیزمان و همچنین تحولات مثبت در نحوه انجام خدمت سربازی جهت نیل به دوره‌ای مهارت محور را  فراهم آورد. در این رویداد در حد توان تلاش خواهیم کرد تا فضا و شرایطی مناسب و کارآمد برای ارائه برنامه‌های علمی و اجرایی فراهم شود و با بهره‌گیری از مشارکت فعال شرکت کنندگان بحث‌های علمی ضروری مورد نیاز در جهت پیشبرد و رفع چالش‌های علمی موجود در مهارت‌آموزی فراهم گردد تا در نهایت این تلاش‌ها به ارتقاء سطح آموزش کارکنان وظیفه کشور منجر شود.

اینجانب به عنوان دبیر اجرایی این رویداد ملی به نمایندگی از کمیته اجرایی مفتخرم از بذل تلاش‌های شبانه‌روزی همه دست‌اندرکاران این رویداد ملی و تمامی عزیزانی که در سال‌های گذشته به انحاء مختلف در راستای مهارت‌افزایی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح متواضعانه قدردانی نمایم.

 

عبدالحمید کاظمی

دبیر اجرائی "دومین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح"


دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه و جلب مشارکت همه اقشار و به‌ ویژه جامعه علمی کشور، پیرامون تحقق مأموریت اهداف قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه مبنی بر ارتقاء جذابیت و نشاط افزایی در دوران خدمت سربازی و اجرای بهینه طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی برگزاری می‌شود.