دسترسی سریع

samaneh_karbaran

samaneh_davaran

mehvarhaye_hamayesh

shoraye_siasatgozari

rahnamaye_ersale_aasar

formate_negaresh

poster_hamayesh

soalate_motadavel

mahalle_bargozari

آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
25
بازدید دیروز :
52
بازدید کل :
377915
تاریخ های مهم همایش
برگزاری همایش »
1397/02/19
مهلت ارسال مقالات »
1397/01/31
مهلت ارسال سایر آثار »
1396/11/25
پوستر همایش
Poster
اخبار سایت

در حاشیه برگزاری نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، نمایشگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه برگزار گردید.

1397/03/07 اطلاعات بیشتر ...


از بین آثار برگزیده نخستین همایش مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان)، تعدادی از نویسندگان آثار ارسالی خود به دبیرخانه  را در روز همایش در قالب سخنرانی ارائه کردند.

1397/03/06 اطلاعات بیشتر ...


به مصداق آیه‌ی شریفه‌ی " وَمَنْ يَشْكُرْ فَإِنَّمَا يَشْكُرُ لِنَفْسِهِ " و به شکرانه‌ی توفیق و به رسم ادب؛ بسی شایسته است از تلاش‌های بی شایبه و زحمات صادقانه‌ی  همه عزیزان و بزرگوارانی که در برگزاری نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در سال 97 ما را یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم.

1397/03/02 اطلاعات بیشتر ...


نتایج داوری آثار نخستین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) تنها از طریق سامانه دریافت مقالات و ایمیل همایش در بازه زمانی چهارم لغایت پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری به اطلاع نویسندگان خواهد رسید

1397/02/03 اطلاعات بیشتر ...


طبق تصمیم شورای سیاست‌گذاری همایش، مهلت ارسال آثار تا پایان روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ بوده و این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. لذا دبیرخانه همایش در قبال آثاری که پس از موعد مقرر ارسال میشوند مسئولیتی نخواهد داشت.

1397/01/23 اطلاعات بیشتر ...


با تصمیم شورای سیاست­ گذاری همایش، مهلت ارسال آثار تا پایان روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ تمدید گردید.

1396/12/21 اطلاعات بیشتر ...


مصاحبه اختصاصی دبیر اجرائی همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) درباره کلیات طرح و برگزاری همایش

1396/12/16 اطلاعات بیشتر ...


دومین جلسه شورای عالی سیاستگذاری قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروی های مسلح عصر (دوشنبه 14 اسفندماه) با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش، سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار غیب‌پرور ریاست سازمان بسیج مستضعفین و وزرای علوم، تحقیقات و فن‌آوری، ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش و مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

1396/12/15 اطلاعات بیشتر ...


به گزارش دبیرخانه همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه در پژوهشکده مطالعات فناوری، سومین پیش نشست این همایش پیرامون ابعاد اقتصادی و اشتغالی موضوع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان)، با حضور سردار فرحی فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه، دکتر طباطبائیان دبیر علمی همایش و دکتر یزدانیان، رئیس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

1396/12/13 اطلاعات بیشتر ...


در اجلاس سراسری معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تفاهم نامه همکاری آموزشی میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و وزارت علوم امضا شد.

1396/12/12 اطلاعات بیشتر ...


فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان گفت: تاکنون بیش از ۲۲۰ هزار سرباز در آزمون دوره مهارت آموزی سربازی شرکت کرده اند.

1396/12/12 اطلاعات بیشتر ...


دومین پیش نشست همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه پیرامون محور سیاسی - فرهنگی - اجتماعی و با موضوع "ابعاد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مهارت‌آموزی سربازان در مکان مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی برگزار شد.

1396/12/01 اطلاعات بیشتر ...


سردارفرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه: سردارفرحی با اشاره به چشم انداز خوب دانشگاه فنی و حرفه ای و فرایند رو به جلوآن از مشارکت فعال  و نقش موثر دکترابراهیم  صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای درطرح ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه  قدردانی کرد.

1396/11/24 اطلاعات بیشتر ...


همایش ملی مهارت‌آموزی سربازان ازجمله همایش‌های برجسته و علمی در کشور است که با کد اختصاصی ۱۱۴۰۳-۹۷۱۸۰  در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به ثبت رسیده است و مقالات پذیرفته‌شده در این همایش ضمن انتشار در پایگاه‌های معتبر علمی - پژوهشی از امتیاز علمی مقالات نیز برخوردار خواهند شد.

1396/11/24 اطلاعات بیشتر ...


دبیر اجرائی همایش ملی مهارت‌آموزی سربازان از برگزاری همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) در ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ خبر داد.

1396/11/18 اطلاعات بیشتر ...


معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سربازان نیروهای مسلح در حوزه‌های مهارتی خود به کار گرفته می‌شوند تا پس از پایان دوره خدمت در آن مهارت کافی کسب کرده باشند.

1396/11/14 اطلاعات بیشتر ...


امروز دومین آزمون مهارت آموزی سربازان برگزار شد تا عده دیگری از سربازان بتوانند در پایان مدت خدمت، گواهی فنی حرفه ای بین المللی دریافت کنند. امروزه جوانان نسبت به گذشته اهداف و برنامه های متفاوتی دارند. بعضی ها درس می‌خوانند و همزمان در چندین کارگاه آموزشی که به قول خودشان کلاس دارد، شرکت می‌کنند.

1396/11/14 اطلاعات بیشتر ...


رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: دومین آزمون مهارت آموزی سربازان ۱۴ بهمن همزمان در ۳۱ استان برگزار می‌شود.

1396/11/09 اطلاعات بیشتر ...


دومین جلسه کمیته علمی نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) در پژوهشکده مطالعات فناوری برگزار شد.

1396/11/04 اطلاعات بیشتر ...


براساس تفاهم‌نامه منعقد شده بین ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت علمی و فناوری رییس جمهور سربازان می‌توانند 6 تا 12 ماه آخر خدمت خود را در شرکت‌های دانش‌بنیان، صنایع خلاق، شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری و واحدهای تحقیق و توسعه مورد تأیید وزارت صنعت، معدن و تجارت به مهارت‌آموزی بپردازند.

1396/10/21 اطلاعات بیشتر ...


دبیر اجرایی نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) نیروهای مسلح در نشست مشترک قرارگاه مهارت‌آموزی با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور که با حضور سردار فرحی فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی و مهندس موسوی معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برگزار شد عنوان داشت...

1396/10/20 اطلاعات بیشتر ...


رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح قرار است مشوق‌هایی در نظر گرفته شود تا کسانی که پیش از اعزام به خدمت مهارت‌هایی را فرا می‌گیرند، از آن مشوق‌ها بهره مند شوند.

1396/10/12 اطلاعات بیشتر ...


خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از اجرای برنامه های مهارتی برای ۲۰۰ هزار سرباز در سال ۹۷ خبر داد.

1396/10/12 اطلاعات بیشتر ...


دبیر علمی نخستین همایش مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) با اشاره به جزئیات همایش «مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه عمومی» در اردیبهشت‌ماه سال ۹۷، اظهار کرد: در ستاد کل نیروهای مسلح یک قرارگاهی با عنوان مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه عمومی تشکیل شد که هدف آن تلاش برای ارتقای کیفیت سربازی و رسیدن به یک دستاورد خوب است.

1396/10/10 اطلاعات بیشتر ...


معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا: قوانین خدمت سربازی در بازه طولانی مورد بازنگری و تغییر قرار می گیرد ... در حال حاضر با رشد جمعیت جوانان تحصیلکرده رو به رو هستیم، در نتیجه بهتر است از این جوانان در خارج نیروهای مسلح استفاده شود. در همین راستا با اجرایی شدن طرح نخبگان و پژوهشگران در نیروهای مسلح اکنون 50 هزار نفر در بخش های پژوهشی در حال فعالیت هستند.

1396/10/10 اطلاعات بیشتر ...


مدیرکل دفتر آموزش کاردانش وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح مهارت‌آموزی برای سربازهای دیپلمه نظری از سال 97 خبر داد.

1396/10/10 اطلاعات بیشتر ...


با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت علمی ریاست‌جمهوری و ستاد مشترک نیروهای مسلح زمینه ورود شاغلان دوره خدمت وظیفه عمومی به بازار کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و خلاق و نقش‌آفرینی آنان در عرصه زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری فراهم می‌شود.

 

1396/10/05 اطلاعات بیشتر ...


رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیاتی از نحوه خدمت سربازان در مراکز دانش‌بنیان را تشریح کرد.

1396/10/05 اطلاعات بیشتر ...


فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان می‌گوید تا ۱۰ سال پیش حدود ۱۳ درصد از کارکنان وظیفه تحصیلات دانشگاهی داشتند اما امروز این میزان به ۳۸ درصد رسیده و...

1396/09/27 اطلاعات بیشتر ...


سردار سرتیپ «سید مهدی فرحی» فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان در برنامه پرسشگر با اشاره به ضرورت مهارت‌آموزی سربازان وظیفه، اظهار داشت: دوران سربازی نقطه عطفی برای قاطبه جوانان است که باید برای آن برنامه‌ریزی کرده و آن را مدیریت کرد.

1396/09/27 اطلاعات بیشتر ...


رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آغاز طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه خبر داد...

1396/09/27 اطلاعات بیشتر ...


نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) نیروهای مسلح از سوی قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و با همکاری پژوهشکده مطالعات فناوری در اردیبهشت‌ماه 1397 برگزار می‌شود.

1396/09/27 اطلاعات بیشتر ...